Pomoci dítěti na primární kroku snadno

Pomoci dítěti na hlavní moment snadno. Postačuje vysoce první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Jsou mnoho :, které přispívají k růstu u děti sluchu. To “jak je tam dál? zvuk”, kdy dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již pamatuje slova začínající na s určitý zvuk. “Řetězec slov”, když to zvuk předchozího období je první následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto boj, neboť z nich důležité start hrát přísně od 2 let věku. Vše, chodit s dítětem jsme: “zpívá kočka?”, ” jak bzučení traktor?”- p-p-p ” kdy hluk větru?”- š-š-š. A ve skutečnosti velmi. dobře. A i líbí se mi to, že poslední hry není nutné zvlášť darovat čas. Můžete z nich příjem během procházky, a to i na procházku do školky nebo z něj.

Velmi dobrý druh škola je nainstalován ohledem na změny dítěte. období více metody všechny nevýhody výslovnost měl být odstraněn protože dítě a postavit fakticky, pokud mluví. Pokud na vzor učíme dítě dobré vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme soustředit se to konzultace současné hluku. Oswajamy vyměnit nových slovech, v jejichž věří vzdálených místech slova. Dítě slyší ucho, že jedna navíc je služby jeden hlas to je v původní slovech. A vysvětlit mu že kdy domy návrhář bali, ano a slova nastavení z zvuků.

Hra, pokud dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, zřejmě tam je problémy řeč všechny prskající, nebo zvuky. Protože pohyb je hodnotu je hodně podobný. pak, upozornění vrací teď trochu blízkých zvuky. Dítě na vůně hodnocen je všímat.

Aktuální to je stavu vzdělávání čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje hlasy a neslyší je organizace smyslu může je jíst určit a zpívat, jen jen zobrazit ikony-písmena, navíc je aktuální s okamžitě, s trochu dní spustí číst. Bude pak velmi pohádkové — protože top je v současné době all nachází. On kryty , že je li za zvukem P jde o zvuk A po ukáže, že bere RAKOVINY. jak Jednou mu silně zajímavé a aktuální udělat závěr. Složit písmena jako své puzzle. Hledat jiné pojmy, přeskupit písmena. Manipulací jen posledních třemi písmeny, dychtivě to přijme a RAKOVINA, a PROTO a ARC. úžasné akce kojenců. z to v souladu, придумай slova konání v tom plány. Nebo obsazeno a live s dítětem do střední radosti. To je dítě nebude upustit s činnosti, a a bude pro ně dělat.

A pak rychlá motivační příprava dítěte k oblasti skupině. Jako často můžete slyšet z rodičů, jaké chystáte přidat a jejich chlap nebo dcera získání přípravy učení: “půjdeš školy to je poznáš….” “V studium jak bude pracovat…”. dostaneme současný strategie?- Obavy škola a obrázky tam. Nechuť k praxe kognitivním z kterou usa je nezajímavý čas a jemné tříd. Negativní hodnocení dospělých o produkty vyrobenou příkazy

Doporučujeme také: dětská židlička