Odnímatelná zadní strana

zabezpečení
Dětské postýlky musí být naprosto bezpečné pro dítě. Měl by mít potřebné hloubky a několik úrovní postele pro nastavení její výšky. Pak se vaše dítě nevypadne rizika lůžku.
Pro větší bezpečnost postýlce by měl mít zadní stranu výšky regulátoru. Tento regulátor by měl mít výšku zámek.

Odnímatelná zadní strana je velmi výhodné autíčka pre deti, zejména když dítě vyroste. To může být odstraněny tak, aby dítě mohl dostat ven z postýlky.
Dětská lůžka by neměla mít ostré hrany. To se nedoporučuje kupovat postýlek s vyřezávanými výbavy nebo propojovacích prvků. V opačném případě vaše dítě v riziku zranění.

pevnost
Aby byla zajištěna bezpečnost dětí, dětská postýlka by měla být velmi silná. Při výběru kolébka zkontrolujte pevnost připojení všech detailů a místo jejich spojení.
Není dovoleno přítomnost na povrchu postýlce trhlin, jinak může dojít k poruše. Dítě bude v bezpečném postýlce.

11

lůžkoviny
Sada obsahuje povlečení povlečení, prostěradla autíčka pre deti, plenky, deky, polštáře dětské a voskovaného plátna. Standardní sada dětské povlečení se skládá z několika dekou, dvě dolní a horní čtyři prostyralets.
Látkové prostyralets jistě by měla být měkká. Nejlepší jsou bavlněné, flanelové povlečení a lázně.

Lékaři nedoporučují dětem na spaní, polštář jako páteř dítěte je teprve začínají objevovat, a to mu mohly způsobit újmu. Děti po roce můžete složit hlavu pod měkkým ubrouskem BabyNabytek.cz obchod, složený několikrát.
Děti ve věku od tří let položit polštář pod hlavou, zvedl šířka postele. Je důležité, aby bylo zajištěno, že dítě není blokován dýchání během spánku.
Pro dítě potřeboval dvě deky, lehké stehannoe a jemné vlny. Obě přikrývky by měly být hyppoallerhennыmy. K tomu, aby postyrannыy Deka, deka pohlazhenny snadné.

Nevisí v postýlce a dát příliš mnoho hraček. Všechny hračky musí BabyNabytek.cz obchod být bezpečné pro dítě a mají průměrnou velikost, že nemohl spolknout.
Pro dětské potřeby voskovaného plátna, která propuštěno do prostyraltse. Voskovaného plátna by měla být prodyšná a proklouznout. Nepoužívejte utěrku polyetylenové fólie, protože není schopen projít vzduch.