Kurz na obľúbenom kríženom krídle na kurz Cleeve Hurdle

Jediný bežec, ktorý je v súčasnosti obľúbený v každom zo štyroch denných pretekov na Cheltenhamskom festivale, ktorý nevytvoril Willie Mullins, sa stal šancou na šancu na sobotňajšiu Cleeve Hurdle po tom, čo sa ukázalo, Prekvapenie vstup Alpha Des Obeaux.

Minulý týždeň sa vyhral Galmoy Hurdle v Cheltenhame v sobotu, ale v utorok sa objavil medzi vstupmi.Jeho tréner, Mouse Morris, rýchlo vylúčil Alpha Des Obeaux, ale prinútil William Hill, aby urobil Thistlecrack 8-11 vedúceho na trhu pre Cleeve Hurdle so svojim kolegom britským bežcom, Camping Ground, druhý v stávke na 5 -2.

Thistlecrack, najlepšia cena 11-4 pre svetovú prekážku na festivale, je v tejto sezóne neporaziteľná a Tom Scudamore, jeho pravidelný jazdca, sa určite tešil na návrat na palubu elegantného Zostať prekážkou, keď hovoril o víkende v Leicester v utorok.Thistlecrack je dlhá prechádzka prechádzky Colin Tizzard King George dúfa, že čítať viac

“Je to vzrušujúce koňa, ktorý sa spája s,” povedal Scudamore po riadení doktor Harper K úspechu v dvoch míľových nováčikov.Spýtal sa na vyhliadky Thistlecrack na festivale, Scudamore odpovedal: “Veľmi dobre vyhral dlhú prechádzku, ale najskôr sme sa dostali z cesty.” Víťazný tréner, David Pipe, určite musí byť fanúšikom doktora Harpera Šance na festivale. Valach, užitočný National Hunt Flat konský a hurdler, preteká v celkom neadekvátnych vzdialenostiach v tejto sezóne a je už známy v stávkovaní pre dve z chudobných prenasledovaní v Cheltenhamu. Scudamore, hovoriť po jeho kopci Štvornásobná porážka Deep Trouble povedala: “Pre kôň, ktorý nebol najprirodzenejším prekážkami, sa rýchlo učí ploty. Skutočne dobre vyskočil. Je skvelé mať ho späť.Mal najlepšiu časť dvoch rokov mimo trať a napriek tomu stále ukazuje rovnakú kôru. “Len som si uvedomil, že obaja pred sebou sa dostali preč a aby mu bol poklepaný na päte, ale akonáhle má Opäť na ploty ich napadol. “Na tej istej karte Hit The Highway predstavil herný výkon, aby získal druhýkrát na trati a potom jeho tréner Giles Smyly odhalil, že tam bol Mimo šance jeho víťaza sa objaví na festivale. “Dostal som špekulatívny vstup do Albert Bartlett [Hurdle] v Cheltenham,” povedal tréner Broadway. “Nie je to hlúpa myšlienka, ale má najprv trochu viac. Pokúsime sa ho znova zaradiť do platovej triedy a potom zistíme, kde sa nachádzame.

“On je veľmi späť a ako lenivý ako doma.Robí len to, čo absolútne potrebuje, ale žije na pretekoch. “

Horný Lambourn psovod, ktorý bol v Leicesteri vidieť The Organist, beží druhýkrát na Tara Flow v novom prekážke kobyle , Hlásené: “[Mnohé mraky] dnes ráno pracovali super. Nehovoril som ešte s Mickom [Meagherom, majiteľom závodného majstra Trevora Hemmingsa]. Vyzerá to horúci závod, ale on je pripravený na rock a roll. “Je pravdepodobné, že ubehne, myslel by som, ale len som to potvrdila s Mickom. Nemohol som byť šťastnejší s koňom. “Mnoho mrakov, už šiesty v Gold Cupu v minulom roku, sa chystá vynechať Festival túto sezónu, keď sa pokúša vyhrať Grand National na druhej Ročný beh.