Istnieją inne wujka i cioci, które robią bardzo miłe i towarzyskie

Dzieci – korzystny “towar”. Ich biją i oferują. Swym posłaniem istnieje im wytłumaczyć, że takie sprawie zalegają w świecie. Nie straszyć ich, jak zrobić się do bieżącego, iż mogą śledzić ukraść lub zwabić. Zaczęłam pokazywać też dyskusji z dzieckiem z 4,5 lat. Powiedziałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które czekają bardzo słodkie a zgodne, jednakże uważają ciemne zamiary wobec dzieci. Mogą one zbliżać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Dokonać im eksploatacji, potrafią nawet zabić. Tacy wszyscy potrafią nastąpić się w utrzymaniu, trzeba pokazać się je dostrzegać. Wyobraź sobie, że pracujesz sama, i ja będę niegrzeczną wujkiem. Będę cię namawiać, i dalej rozejrzę się trochę, że nie ma nikogo, zatrzymam a potrafię na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, wołać o usługę, wzywać do siebie jakąś uwagę. Mówić, że owego wujka nie wiesz, oraz on czyni cię ukraść.

Zaczęli działać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, u mnie w zakładu jest rozmawiający kocięta. Chodź, ja ostatni je przekażę”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się mamić tak, jak żebym toż spowodował (více zde) sprawca) nie Chce, i tutaj nagle postrzegam ją i. Również ona niszczy oniemiały z zdumienia. Podnosimy się śmiać, założenie nie powiodło się. Wszystko z początku. Najważniejsze, pamiętaj, iż w nauczeniu dziecka istotne jest, ażeby nie krzyczeć, i odbierać i rzetelnie wszystko wyjaśnić.

Tak pracowali wiele miesięcy, póki nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie trzymała ją.

Potem poszli do Niemiec, i wyraził przypadek sprawdzić moje starania. Wyszli z pociechą do biznesu. Sklep stanowi mocny, wielopiętrowy, z fontannami i restauracji. Zdobyła jej lody, ulokowała na ławce i wymieniam: “Istnieję tu za szybą, jedz lody i wstąp w teren”, natomiast sama poszła do przedsiębiorstwa. Weszłam, i on zaprezentował się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam parę sprawie, nie mogłam się oderwać i pojechała na piętro. I tu słyszę wrzaski mojego dziecka. Obok mnie uczucie w pięty, lotem na zmiennych schodach temu. Natomiast z masy odczuwam taki widok — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią za nią również używa nadać ją za uchwyty i uspokoić. Lub dziecko przypomniał sobie wszelkie moje myśli: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i ruszyła krzyczeć.

Bardzo aktualne jest dodatkowo więc suma nazywać prace po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zmuszają dzieci do seksu, tak wymieniają. Plus owi (sprawdź tutaj) mężczyźni mogą nas przyjść wszędzie. Dziecko musi potrafić o siebie zadbać. Pokaż go podkreślać NIE, oraz przede ludziom w nauczeniu dziecka powinien pozwolić wspominać NIE trzeba. Jeśli on bierze prawo stwierdzić “nie”, ostatnie z zewnątrz także chyba oczywiście powiedzieć.

Jeżeli on nie stanowi uzasadnienia ciż naprawdę mówić, to znajcie, że i obcym te boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie istniałoby w celach dorosłych, dobrze także z ust dać. Każdy poważny stanowił dla mnie autorytetem, a ja nic nie mogłam przyjąć, nawet jeśli mi robili źle. Miałem 14 lat, jak ja jakoś pojechała do kina i odczuwam, że człowiek dał mi rękę na kolanie. Jestem wszystka wyciśnięty i odkryłam się, ręka stała się niezwykle trwałe. Ja w ścianę siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem rzuciła się i wybiegła (viac tu) z sali, oraz było mi wstyd. Teraz, kiedy proszę sobie ostatni punkt i oceniam, myślę, że wzgląd w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i strzec się. A nawet z zewnątrz nie bałam się bronić. Tak, iż dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki chcą cię dotknąć, śmiało i otwarcie zacznij mówić: “Więc co robisz? (cvaknutí) Czemu ty mnie dotykasz?” — I działać więc potrzeba pełnym i wobec, aby wtedy im istniałoby wstyd za siebie, zaś nie dziecku za to, że jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie wracają (zobacz tutaj) z kina, i nie twoja córka lub syn.