Horný kryt je tiež rôzne obleky

Plášte na termofine – fínska technológia produktu stelesnené v živote s pomocou modernej ruskej vybavenie. Takáto izolácia je ideálna pre drsné zimy, je to ľahko sa nosí, nestráca svoj pôvodný tvar pri praní a ekologicky bezpečné pre zdravie detí.
Plášte na holofayber – veľmi teplý, ľahký a nepodliehajú deformácii pri umývaní.
Okrem toho existujú detské kombinézy iné umelé izolácie. Okrem týchto, dobré aj pre chladné zimy Thinsulate fayberskin, Fibertech a izosoft polifayber.
Najcennejšie prírodné materiály Eider, z husieho peria, vlny z ovčej kože, vlny austrálskej merino ovce. U týchto typov ohrievačov sú často problémy pri praní, takže je výhodné, v prípade, že fyzická obloženie môže byť Povoľte a premýva menej často ako syntetický horného plášťa.

Horný kryt je tiež rôzne obleky:
-1С-Селина_enl-549x549_enl
Nylon – ľahká tkanina, dokonale priedušné, čo umožňuje telu, aby “dýchať”. Rýchlo schne po praní a je odolný proti opotrebeniu. Keď sa ďalej spracuje s teflónom odolným proti vlhkosti.
Polyester – má všetky uvedené charakteristiky, ale výrazne nižšia trvanlivosť nylonu.
Bologna – spracovanie vodu odpudzujúca zlúčeniny Bologna stáva nepriepustné pre vlhkosť, ale aj pre telo, stáva sa dusno a nie je možné dobré výmeny vzduchu materiálu. Preto, detské oblečenie – to nie je najlepšia voľba.
Bavlna a ďalšie prírodné látky. Dobré pre telo, pretože majú vynikajúce vlastnosti vzduchu, ale nie je príliš odolné proti opotrebeniu. Pri spracovaní ochranných konštrukcií zvýšili ochranu proti opotrebovaniu.