Fialová – zmes červenej a modrej – má vlastnosti týchto dvoch farieb.

Fialová – zmes červenej a modrej – má vlastnosti týchto dvoch farieb.

detskij-garnitur-universalnyj-hoff

Modrá inhibuje červená hlava a červená zase riedi studenou modrou.

Zelená – farba mieru a harmónie, zefektívni ľudí a neunavuje oči. Kombinácia upokojujúce zelene s aktívnou žltá aby sa dosiahla čo dokonalý súlad v interiéri v kuchyni.

White – vytvára efekt ľahkosti, ale asociatívne prístupy do kuchyne laboratória. Preto je lepšie ho použiť v kombinácii s inými farbami. White zjemňuje chladné modrej, červenej zostatky agresiu.

Brown – samo o sebe neutrálna farba, ktorá nespôsobuje jasné vyjadrenie emócií, ale odtiene tan vytvoriť atmosféru uvoľnenej a duchovnú blízkosť. Zatiaľ čo tmavé odtiene hnedej a čiernej sú nežiaduce pre kuchyňu -, ktoré potláčajú chuť do jedla a opticky znižovať priestor.

Pri výbere farieb dôležité dosiahnuť harmonické kombinácie farieb a odtieňov. Tie môžu byť kombinované na rozdiel buď nuansy (odtiene rovnakej farby). Nie je nutné, aby kombinovať farby v pomere 1: 1. Podľa pravidla “zlatého rezu” pomer primárnych a sekundárnych farieb by mala byť 5: 3. Pracovisko ostré kontrastné farby, s bydliskom v dohľade, namáha oči. Je lepšie používať rovnaké farby v tlmenom forme. Nyuansnye kombinácia sedatívum. V takom neutrálnom pozadí, a môžete umiestniť niektoré svetlé škvrny.

Dúfame, že sa budete riadiť naše rady a odporúčania.

Dnes, tam je zaujímavý trend požiadaviek zákazníkov na predajne nábytku. Muž chce kúpiť kvalitné bytový textil, zatiaľ čo výdavky na minimum času. Ale nezabudnite, -k výbere nábytku pre každodenné použitie sa musí zaobchádzať veľmi vážne. Podstata spočíva v jednoduchých ľudských potrieb, ktoré sa prejavujú mimo vývoja človeka.

Čím vyššia je úroveň rozvoja ľudskej osobnosti, tým väčšie požiadavky na voliteľným alebo rohovú pohovkou.

Naša Cherkasy nábytok továreň “ISS” je veľmi veľký a pestrý výber nábytku pre všetky chute .Oznakomivshis všetky časti stránky, budete mať možnosť slobodne rozhodovať o ich výbere rovnakého pohovka kútom, posteľ alebo pohovku. Je dôležité si uvedomiť, pri nákupe nábytku, že náklady na výrobku je vždy nejakým spôsobom zodpovedajú kvalite.

Je dôležité si uvedomiť, že nákup čalúneného nábytku (pohovky, stoličky, postele, gauč, váľanda, pohovka, etc.), musí byť navrhnuté pre životnosť asi 5 rokov, a vzhľad zodpovedá stanovenú cenu, a to čalúnenie (tkanina), plnenie ( polyuretánová pena, laty, box na jar), materiály (drevo, drevotrieska, preglejky). Drahšie nábytok z drahších plnív: Koža sa často používa, lepšia kvalita polyuretánovej peny, ktorý sa používa, drevo a preglejka, môže byť ideálne rozloženie mechanizmus, ale v podstate postavený na rovnakých princípoch ako lacného nábytku.

Cherkasy Nábytok Factory “ISS” vám zaručuje vysoko kvalitný a certifikované nábytok od výrobcu!