dokončenie plávanie

Teplota vody by mala byť pohodlná – 36 až 37 ° C. Chladnejšie voda dieťa môže byť zima teplejšia, že to bude príliš horúca.
Je nutné kontrolovať teplotu vody teplomerom pre vane. Ak naraz, že nie je k dispozícii, použite lakeť (kefa zvyknutý na vysoké teploty, je možné urobiť chybu).
Ako prať svoje dieťa
Umývanie dieťa by mala byť od zhora nadol. Po prvé, umyte krku, hrudníka, potom – brucha, paže, zadok a nohy. umývanie tváre s čistou vodou potom. Mydlové umývanie rúk by mali byť všetky záhyby. Otočte dieťa, tým lepšie umyť chrbát. Mydlovou huba na umývanie tela dieťaťa je celkom niekoľkokrát týždenne.
Kúpanie by mala trvať dlhšie ako 5 minút, kým sa začala voda vychladnúť. Ticho, bez akýchkoľvek náhlych pohybov, vziať dieťa z vody, ihneď ho do veľkého uteráka, opatrne a jemne utrite. Potom si obliekol župan a začne večerné šaty pre tie časti tela, ktoré potrebujú osobitnú starostlivosť.
po kúpeli
Akonáhle sa kúpala dieťa, záhyby na krku, triesla, podpazušie namažte detský krém, olej alebo kozmetické sterilné rastlinu.

37

Tiež nemožno zabudnúť na pupočnej rany. Že sa na kôru by mala byť antiseptické (napr, 2% roztok brilantné zelené alebo 1% alkoholickým roztokom eukalyptových listov) na báze alkoholu. Koža okolo pupochka trením sterilný tampón. Teraz môžete obliekať svoje dieťa.
Tváre a vlasovej pokožky dieťa potrebuje špeciálnu starostlivosť. Umývanie tváre iba čistou vodou bez mydla. Náušníkov vlhkým vatovým tampónom (nedotýkajte sa vnútra zvukovodu). Oči utierajte smerom od vnútorného kútika k vonkajšiemu.

Teraz môžete nakŕmiť dieťa.
Tu, v skutočnosti, celý proces hygienických postupov pre večerné detské WC. Všetko nie je tak zložité, ako sa zdá, prvýkrát. Zdravie pre vás a vašu omámenie!

Psychológovia dokázali, že vo veku 8 mesiacov a pol roku zvýšenej tempo dieťaťa v rozvojových mozgovej kôry buniek – neuróny, takže čím viac dieťa učí svet okolo seba, tým rýchlejšie sa ich vzniku. Na rozdiel od toho jeden deň choroby spomalí svoj rast až o päť dní, takže počas malo toto obdobie silne chráni dieťa zo všetkých vírusov.