A nezapomeňte přidat svou “příchuť”

A nezapomeňte přidat svou “příchuť”. Například obnoven lampa v retro stylu, kované konferenční stolek, vitrína pozůstatky rodiny, a možná místo TV – obrovský plakát zobrazující na moře nebo Moskva … Panorama Room se může stát oblíbeným místem v bytě a pravdivé mistrovské dílo, pokud ukazují fantazii!

Jak vybrat postýlku pro novorozence

Čekáte dítě, nebo jste se Vaše dítě narodilo? V životě je to nevýslovně šťastní rodiče a tedy velmi důležité období, kdy je třeba vybavit dětský pokoj a vybrat si skutečně kvalitní věci a pro dítě. A možná, na prvním místě je to otázka volby postýlky protože dítě každý den to bude trávit hodně času. Jak si vybrat hodný postýlku pro novorozence? Dětská postýlka by měly splňovat některé základní požadavky a zvolte by mělo být podle následujících kritérií: bezpečnosti, pohodlí pro dítě i rodiče, použitelnost, design.
g405_0_ua
Za prvé, je třeba věnovat pozornost materiálu konstrukci postýlky. Děti as přibývajícím věkem se snaží mluvit, takže je lepší, že to byl strom, protože je mnohem šetrnější k životnímu prostředí než plast. Zjistěte, které stromy vyrobený betlém. Ano, hard rock (olše, bříza, javor) silnější ve srovnání s borovice a mechanickému poškození s nimi není tak hrozné. Jeden z nejlepších modelů postýlky pro novorozence je nový betlém Handylyan Charlotte, který je vyroben ze dřeva.

Všimněte si, jak protshlifovany detaily postýlky. V žádném případě by neměla být otřepy a ostré rohy.

Podívejte se, které pokrývají stromu. U produktů pro děti musí být použity neškodné barvy. Nekupujte postýlku s materiály, jako je MDF, dřevotřískové desky https://www.banaby.cz a překližky, protože vypouštějí škodlivé chemikálie.

Ujistěte se, zeptejte se prodejce vidět všechny doklady potvrzující shodu s hygienickými normami. V tomto ohledu si zaslouží zvláštní pozornost Handylyan továrnu, která pro výrobu dětského nábytku používá pouze přírodní, vysoce kvalitní, ekologicky šetrné materiály a má veškerou potřebnou dokumentaci.

Dále, co je důležité si uvědomit, – vzdálenost mezi mřížemi. Mělo by neměla přesáhnout 8-9 cm, aby se hlava nemohla dostat tam zasekl.

To bude snazší, pokud bude upravena přední výška boku. V prvních měsících života, kdy dítě není ještě stojí na nohou matku pohodlné opakovaně ohýbat a přijmout dítě v náručí z důvodu nízkého strany. A když dítě vyroste, tato lišta může být zvýšen, lest on vypadl z postýlky. Ale musí dávat pozor na omezovači. Oni jsou většinou vyrobeny z plastu, který by měl být silný. A v případě, že se tyto údaje sestoupí, zjistit, kde mohou být koupeny. A když dítě bude více nezávislý, aby mohl zůstat v posteli, boční mohou být zcela odstraněny.

Vhodným rysem je nastavení výšky dna https://www.banaby.cz (obvykle skládá ze tří). Tato funkce změní budoucnost v dětské postýlce ohrádky.

No, v případě, že betlém je uveden níže box. To může ušetřit dětské oblečení, jako je oblečení nebo hračky. Tím se šetří místo a udržet pořádek v bytě.